Odchovanec Avantgardu v NHL !!!

[26. 06. 2018 | 731x přečteno]


Důkaz místo slibů, Miloš Roman byl po úspěšné sezóně ve Vancouveru draftován do NHL - bude hrát za Calgary Flames. Miloš Roman je jedním z pravidelných a dlouholetých účasntíků Avantgardských tréninků - velikou dálku k nám dojížděli s otcem a bratrem Michalem trénovat celý život již od samotných začátků. Toto dojíždění přineslo své ovoce, naše hokejová škola a víkendové kempy vychovávají hvězdy - proč ? Protože trénujeme to co se hraje v těch nejvyšších ligách a nejlepších soutěžích - sledujeme hokej a reflektujeme jeho současnou podobu. Naše efektivní tréninky zaměřené na držení puku, herní činnost, nahrávky a střílení jsou na ledě znát a Miloš Roman je toho důkazem.

Miloš Roman zakončil svou sezónu ve Vancouveru s 10ti góly a 22 asistencemi kterými utrhl celkem 32 bodů během 39 her. Svou roli nováčka na centru v první lajně přijal velmi zodpovědně a vytvářel zde klíčové momenty ve všech situacích. V playoff pak dokonce skóroval 3 góly a 3 asistence v sedmi hrách, Giants pak ale velmi těžký boj s Victoria Royals prohráli.

Miloš má za sebou dlouhou hokejovou historii a paralelně s Avantgardskýmií tréninky pravidelně reprezentoval Slovensko na memoriálu Ivana Hlinky i mistrovství světa své kategorie, dlouhá leta pak také hrál ligu v českém Třinci. Avantgard Hockey v současané době pořádá tréninky v podobě víkendových kempů každý týden a nabírá nové členy ! Pro více info se obraťe na www.avantgardhockey.cz nebo na emaily sabina@avantgardhockey.cz či kolman@avantgardhockey.cz .